Het TAPT Festival is het borrelfestival van Nederland en komt nu voor het eerst naar Nijmegen. Geniet van bieren, wijnen, eten, spelletjes en meer!
TAPT Festival is ooit begonnen als een speciaalbierfestival in één stad, maar is nu uitgegroeid tot hét borrelfestival van Nederland in twaalf steden, waaronder voor het eerst in Nijmegen. TAPT Festival biedt een geweldige selectie van bieren, maar ook heerlijke wijnen, cocktails, goed eten en spelletjes.
Het is een plek waar je kunt chillen in het gras, zingen, Disco Bingo spelen en nieuwe vrienden kunt ontmoeten. Maak je op voor een fantastisch weekend! Dit jaar viert TAPT Festival zijn 10-jarige bestaan, wat een extra reden is om het groots te vieren. Kom en geniet van een geweldige tijd samen met je vrienden! Vergeet niet om de socials te volgen en je tickets te bemachtigen.
Vrijdag 08 augustus
van
17:00
tot
23:00
uur
Zaterdag 09 augustus
van
13:00
tot
23:00
uur
Categorie
Begindatum
08-08-2025
Einddatum
09-08-2025
Entree
v.a. €14,90
Naam locatie
Park Winkelsteeg
Adres
Winkelsteegseweg 186
Postcode
6534 ar
Plaats
Provincie
Website