Inloggen op Mijn Biernet

Geen account? Registreren

Login probleem? Reset je wachtwoord

    Delen

    DAVO Bieren versterkt toekomst met nieuwe grootaandeelhouder

    Volgen

    Blijf altijd op de hoogte

    DAVO Bieren versterkt toekomst met nieuwe grootaandeelhouder

    19 december 2024 om 10:38

    DAVO Bieren uit Deventer zet een belangrijke stap naar duurzame groei en stabiliteit met de toetreding van John Lageman als grootaandeelhouder.

    DAVO proost met nieuwe grootaandeelhouder
    Davo bieren header
    Davo bieren logo

    Aandelenverkoop en versterking DAVO

    Na jaren van snelle groei, waarin DAVO uitgroeide tot een merk met proeflokalen in Deventer, Arnhem, Zwolle en Buitenpost Twello, bracht corona nieuwe uitdagingen met zich mee. “We groeiden misschien te snel in een concurrerende markt,” vertelt eigenaar Jos Schmitz. “Daarom hebben we pas op de plaats gemaakt en externe hulp gezocht.”  

    Lees ook

    Begin 2024 startte DAVO met een aandelenverkoop, die snel werd afgerond. "We zijn dankbaar voor de steun van de aandeelhouders die ons begin dit jaar vertrouwden," zegt Schmitz. "Daarnaast zochten we een grootaandeelhouder met zowel kapitaal als expertise, en die partner hebben we nu gevonden in John Lageman."

    John brengt kennis, kunde en financiële rust. Hierdoor kunnen wij ons volledig richten op groei op de lange termijn.
    Jos Schmitz - Eigenaar DAVO

    Frisse blik en toekomst

    Davo logo Lageman, een ervaren ondernemer, brengt meer dan alleen financiële rust. “Ik kijk graag mee over de schouders van de eigenaren en help met mijn ervaring en netwerk. Ik ben actief in Deventer en geniet van het samenwerken met deze ondernemers,” zegt Lageman.   Zijn betrokkenheid begon al in het afgelopen jaar. Schmitz: “We hebben samen de financiële uitdagingen van de afgelopen jaren aangepakt. Nu kunnen we nieuwe kansen grijpen en is DAVO toekomstbestendig.”   

    Toekomstplannen

    Met deze nieuwe samenwerking richt DAVO zich volledig op duurzame groei en het versterken van het merk. De drie oprichters blijven aan het roer staan en kijken vol vertrouwen naar de toekomst. “We kiezen nu voor stabiliteit voor onszelf, onze collega’s en het bedrijf. Dit is een nieuwe fase waarin we DAVO sterker maken dan ooit,” aldus Schmitz.

    Cookie instellingen