Collageen in poedervorm
Collageen? Ja, het spul dat sommige mensen in hun lippen laten injecteren. Maar, om dat nu op te drinken.
Toch denken veel Japanse dames dat het innemen van collageen in poedervorm of als drankje hun huid goed zal doen. Het Japanse bedrijf Suntory speelt hier handig op in en brengt het biertje, genaamd Precious op de markt.
Mannen kunnen zienwanneer een vrouw collageen drinkt of niet
In het reclamefilmpje zit de Japanse comedian Ken Watanabe aan een tafel met vrouwen die het goudgele goedje tot zich nemen. De slogan is opmerkelijk: "Mannen kunnen zien wanneer een vrouw collageen drinkt of niet!" Of wij er voor naar de slijterij zouden rennnen; waarschijnlijk niet.
Of het werkt? Het bedrijf heeft nog geen bewijzen of een verklaring hoe het collegeen drinken precies zijn werk doet.
Een stralende huid en een bierbuikje daar zitten we waarschijnlijk niet echt op te wachten. In ons land hoeven we niet in de verleiding te komen om het toverdrankje aan te schaffen. Voorlopig wordt het wonderlijke pilsje alleen nog in Japan verkocht.