Inloggen op Mijn Biernet

Geen account? Registreren

Login probleem? Reset je wachtwoord

Delen

Internationaal Cider Festival Rotterdam | Bierfestival

Volgen

Blijf altijd op de hoogte

Internationaal Cider Festival Rotterdam

Cider is gewoon niet meer weg te denken. Zowel de meest fervente bierdrinker weet een 'sour cider' buitengewoon te waarderen.

Internationaal Cider Festival Rotterdam

International Cider Festival Rotterdam op zaterdag 6 mei
Vijfde editie     BECOME InCIDER ‘Steeds meer cidermakers uit eigen land’

In Rotterdam  heeft op zaterdag 6 mei alweer de vijfde editie plaats van het Internationaal Cider Festival Rotterdam, het enige ciderfestival in Nederland. Nu de cidermarkt zo groeit, komen elk jaar steeds meer bezoekers naar de hippe locatie aan de Maas (Fenix Food Factory) om de nieuwste soorten cider te proeven.

Behalve internationale cidermakers uit Ierland, Frankrijk, Estland, Schotland en Denemarken, doen steeds meer producenten uit eigen land mee. Met name uit de Betuwse appelregio, maar ook uit Groningen, Brabant en uit de regio Rotterdam.

“Cider is in Nederland nu gewoon als standaard optie naast bier en wijn aanwezig op de menukaart van barretjes en restaurants”, weten organisatoren en ciderexperts Wouter Bijl en Raúl Henriquez. “Eerst moesten we de horeca overtuigen wat in cider te zien, nu komen ze zelf bij ons voor advies en bestellingen.”

Op het ciderfestival zijn makers zelf aanwezig om uitleg te geven over het productieproces maar ook over hoe je cider culinair kan inzetten. Menige organisator van events, bareigenaar of kok gebruikt de festivalmarkt om zich te laten informeren. Anderen bezoeken het ciderfestival om voor zichzelf op zoek te gaan naar de lekkerste cider, door uitgebreid te proeven. Of om te leren cider te maken; er worden enkele workshops gegeven, check verder https://www.facebook.com/CiderFestival/

Meer bierevenementen

Bekijk alle bierevenementen

Bier, bier en nog eens bier!

Meer bier op Biernet.nl

Cookie instellingen